Altus AL 565 GS
18.635 TL
Fırın Tipi
Solo
Hacim
65 lt
Fonksiyon
—
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
600 mm
Yükseklik
850 mm
Derinlik
600 mm
Renk
Gri
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 18.635 TL |
Altus AL 565 GS Satıcı Fiyatları
Altus Gs Gri Ocaklı Fırın Al 565
En Ucuz
Satıcı: Teknodeposu
18.635 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
Altus Al 565 Gs Gri Ocaklı Fırın
Satıcı: GÜMÜŞCÜ D.T.M
18.726 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
Altus AL565 GS 65 LT Turbo Solo Fırın Gümüş
Satıcı: TurkuazBeyazEşya
18.900 TL
Ücretsiz Kargo
24 dk önce
Altus Al 565 Gs A Enerji Sınıfı 3 Gözü Gazlı 1 Gözü Elektrikli Turbo Fırın
Satıcı: teknodeposu
19.943 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
Altus AL 565 GS Gri Ocaklı Fırın
Satıcı: YÖRÜK TOPTAN BEYAZ EŞYA
20.321 TL
Ücretsiz Kargo
23 dk önce
Altus AL-565 GS Turbo Fırın 3+1 Silver - Gümüş
Satıcı: teknodeposu
20.329 TL
Ücretsiz Kargo
37 dk önce
Altus AL 565 GS Gri Ocaklı Fırın
Satıcı: YÖRÜK TOPTAN
20.967 TL
Ücretsiz Kargo
37 dk önce
İlk Fiyat
18.635 TL
Güncel Fiyat
18.635 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle genel mutfak kullanım ihtiyaçlarına sahip kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Altus AL 565 GS Avantajları
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Izgara fonksiyonu mevcut
GENEL ÖZELLİKLER
| Ocak Tipi | Elektrikli, LPG |
| Fırın Tipi | Solo |
| Hacim | 65 lt |
| Gaz Emniyet Sistemi | Var |
| Diğer Özellikler | Cam Üst Kapak, Derin Tepsi, İç Izgara, Standart Tepsi, Tepsi Saklama Çekmecesi, Kahve Adaptörü |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Izgara | Var |
OCAK
| Ocak Göz Sayısı | 3 |
| Küçük Göz Adedi | 1 |
| Orta Göz Adedi | 1 |
| Büyük Göz Adedi | 1 |
TASARIM
| Renk | Gri |
| Yükseklik | 850 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 600 mm |
DOKÜMAN
| Kullanım Kılavuzu | Altus AL 565 GS Solo Fırın Kullanım Kılavuzu |