Vestel SF 8312 G
25.000 TL
Fırın Tipi
Solo
Hacim
65 lt
Fonksiyon
7
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
600 mm
Yükseklik
850 mm
Derinlik
600 mm
Renk
Gri
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 25.000 TL |
Vestel SF 8312 G Satıcı Fiyatları
Vestel Sf 8312 G Elektroturbo Solo Fırın - Beyaz
Satıcı: 21UYGUNFİYAT
25.000 TL
Ücretsiz Kargo
33 dk önce
İlk Fiyat
25.000 TL
Güncel Fiyat
25.000 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle genel mutfak kullanım ihtiyaçlarına sahip kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Vestel SF 8312 G Avantajları
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Izgara fonksiyonu mevcut
GENEL ÖZELLİKLER
| Ocak Tipi | Elektrikli, LPG |
| Fırın Tipi | Solo |
| Fonksiyon Sayısı | 7 |
| Hacim | 65 lt |
| Gaz Emniyet Sistemi | Var |
| Diğer Özellikler | Cam Üst Kapak, Derin Tepsi, İç Izgara, Tepsi Saklama Çekmecesi, Yoğurt ve Ekmek Yapma Fonksiyonu, Buharlı Temizleme, Elektro Turbo, Sığ Tepsi |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.98 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Zamanlayıcı | Var |
| Izgara | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
OCAK
| Ocak Göz Sayısı | 4 |
| Küçük Göz Adedi | 1 |
| Orta Göz Adedi | 1 |
| Büyük Göz Adedi | 1 |
| Wok Gözü | Yok |
TASARIM
| Renk | Gri |
| Yükseklik | 850 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 600 mm |
DOKÜMAN
| Kullanım Kılavuzu | Vestel SF 8312 G Solo Fırın Kullanım Kılavuzu |