Altus AL 575 GT
23.511 TL
Fırın Tipi
Solo
Hacim
65 lt
Fonksiyon
6
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
600 mm
Yükseklik
850 mm
Derinlik
600 mm
Renk
Beyaz
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 23.511 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle genel mutfak kullanım ihtiyaçlarına sahip kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Altus AL 575 GT Avantajları
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Izgara fonksiyonu mevcut
GENEL ÖZELLİKLER
| Ocak Tipi | LPG |
| Fırın Tipi | Solo |
| Fonksiyon Sayısı | 6 |
| Hacim | 65 lt |
| Gaz Emniyet Sistemi | Var |
| Diğer Özellikler | Alt Isıtıcı, Cam Üst Kapak, Derin Tepsi, Ekran Kilidi, İç Izgara, Standart Tepsi, Elektroturbo Fırın, Fabrika Çıkışı LPG'li (28/30 mbar), Hızlı Ön Isıtma, LED Ekran |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Izgara | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
OCAK
| Ocak Göz Sayısı | 4 |
| Küçük Göz Adedi | 1 |
| Orta Göz Adedi | 2 |
| Büyük Göz Adedi | 1 |
| Wok Gözü | Yok |
TASARIM
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 850 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 600 mm |
DOKÜMAN
| Kullanım Kılavuzu | Altus AL 575 GT Solo Fırın Kullanım Kılavuzu |