Altus ALA 133 W
14.414 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
65 lt
Fonksiyon
6
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
560 mm
Yükseklik
590 mm
Derinlik
550 mm
Renk
Beyaz
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 14.414 TL |
Altus ALA 133 W Satıcı Fiyatları
Altus Ala 133 W Ankastre Fırın - Beyaz
Satıcı: azizoğludtm
14.414 TL
Ücretsiz Kargo
34 dk önce
İlk Fiyat
14.414 TL
Güncel Fiyat
14.414 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Altus ALA 133 W Avantajları
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Izgara fonksiyonu mevcut
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 6 |
| Hacim | 65 lt |
| Diğer Özellikler | Alt Isıtıcı, Derin Tepsi, Mekanik Zamanlayıcı, Standart Tepsi, Teleskopik Raylı İç Izgara, Hızlı Ön Isıtma |
FIRIN
| Kapak Sayısı | 1 |
| Izgara | Var |
| Aydınlatma | Var |
TASARIM
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 590 mm |
| Genişlik | 560 mm |
| Derinlik | 550 mm |
DOKÜMAN
| Kullanım Kılavuzu | Altus ALA 133 W Ankastre Fırın Kullanım Kılavuzu |