Arçelik 9542 CDG
22.400 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
71 lt
Fonksiyon
6
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
594 mm
Yükseklik
595 mm
Derinlik
567 mm
Renk
Gri
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 22.400 TL |
Arçelik 9542 CDG Satıcı Fiyatları
Arçelik 9542 Cdg Grion (Gri Cam) Ankastre Fırın
Satıcı: ALAYLI DTM
22.400 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
İlk Fiyat
22.400 TL
Güncel Fiyat
22.400 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle kalabalık aileler, ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Arçelik 9542 CDG Avantajları
- 71 litre geniş iç hacim
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Izgara fonksiyonu mevcut
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 6 |
| Hacim | 71 lt |
| Diğer Özellikler | Dokunmatik Ekran, Multifonksiyonel Fırın, Alt Isıtıcı, Ekran Kilidi, Katalitik Temizleme Sistemi, Standart Tepsi, Elektroturbo Fırın, Hızlı Ön Isıtma, LED Ekran, Pasta Tepsisi |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.88 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Zamanlayıcı | Var |
| Izgara | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
TASARIM
| Renk | Gri |
| Yükseklik | 595 mm |
| Genişlik | 594 mm |
| Derinlik | 567 mm |
DOKÜMAN
| Kullanım Kılavuzu | Arçelik 9542 CDG Ankastre Fırın Kullanım Kılavuzu |