Arçelik 9548 CDS
21.390 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
71 lt
Fonksiyon
8
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
594 mm
Yükseklik
595 mm
Derinlik
567 mm
Renk
Siyah
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 21.390 TL |
Arçelik 9548 CDS Satıcı Fiyatları
Arçelik 9548 Cds Ankastre Fırın Cam Yüzeyli Siyah
Satıcı: TEKBİR AKSESUAR
21.390 TL
Ücretsiz Kargo
32 dk önce
İlk Fiyat
21.390 TL
Güncel Fiyat
21.390 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle kalabalık aileler, farklı pişirme modlarına ihtiyaç duyan kullanıcılar, ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Arçelik 9548 CDS Avantajları
- 71 litre geniş iç hacim
- 8 farklı pişirme fonksiyonu
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Izgara fonksiyonu mevcut
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 8 |
| Hacim | 71 lt |
| Diğer Özellikler | Derin Tepsi, Ekran Kilidi, Katalitik Temizleme Sistemi, Standart Tepsi, Teleskopik Raylı İç Izgara, Teleskopik Tepsi Rafı, 3D Pişirme Özelliği, Hareketli Üst Isıtıcı, Yumuşak Kapak Sistemi |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.88 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Zamanlayıcı | Var |
| Izgara | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
TASARIM
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 595 mm |
| Genişlik | 594 mm |
| Derinlik | 567 mm |
DOKÜMAN
| Kullanım Kılavuzu | Arçelik 9548 CDS Ankastre Fırın Kullanım Kılavuzu |