Arçelik 9623 MDI
26.040 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
71 lt
Fonksiyon
6
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
594 mm
Yükseklik
595 mm
Derinlik
567 mm
Renk
Gri
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 26.040 TL |
Arçelik 9623 MDI Satıcı Fiyatları
Arçelik 9623 Mdı Ankastre Fırın - Inox
Satıcı: MAGNUM
26.040 TL
Ücretsiz Kargo
32 dk önce
İlk Fiyat
26.040 TL
Güncel Fiyat
26.040 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle kalabalık aileler, ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Arçelik 9623 MDI Avantajları
- 71 litre geniş iç hacim
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Izgara fonksiyonu mevcut
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 6 |
| Hacim | 71 lt |
| Diğer Özellikler | Dokunmatik Ekran, Ekran Kilidi, İç Izgara, Katalitik Temizleme Sistemi, Standart Tepsi, Teleskopik Raylı İç Izgara, Inox, Pasta Tepsisi |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.88 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Zamanlayıcı | Var |
| Izgara | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
TASARIM
| Renk | Gri |
| Yükseklik | 595 mm |
| Genişlik | 594 mm |
| Derinlik | 567 mm |
DOKÜMAN
| Kullanım Kılavuzu | Arçelik 9623 MDI Ankastre Fırın Kullanım Kılavuzu |