Arçelik 9670 CTB
22.256 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
72 lt
Fonksiyon
13
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
594 mm
Yükseklik
595 mm
Derinlik
567 mm
Renk
Beyaz
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 22.256 TL |
Arçelik 9670 CTB Satıcı Fiyatları
Arçelik 9670 Ctb Beyaz Ankastre Fırın
En Ucuz
Satıcı: ALAYLI DTM
22.256 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Arçelik 9670 CTB Beyaz Ankastre Fırın
Satıcı: ÖZBALCI
26.970 TL
Ücretsiz Kargo
32 dk önce
Arçelik 9670 CTB Beyaz Ankastre Fırın
Satıcı: Koçinler
26.970 TL
Ücretsiz Kargo
32 dk önce
İlk Fiyat
22.256 TL
Güncel Fiyat
22.256 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle kalabalık aileler, farklı pişirme modlarına ihtiyaç duyan kullanıcılar, ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Arçelik 9670 CTB Avantajları
- 72 litre geniş iç hacim
- 13 farklı pişirme fonksiyonu
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Izgara fonksiyonu mevcut
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 13 |
| Hacim | 72 lt |
| Diğer Özellikler | Dokunmatik Ekran, Buz Çözme, Multifonksiyonel Fırın, Alt Isıtıcı, Cam İç Kapak, Derin Tepsi, Ekran Kilidi, Sıcak Tutma Fonksiyonu, Standart Tepsi, Teleskopik Tepsi Rafı, 3D Pişirme Özelliği, Buharlı Temizleme, Pasta Tepsisi, Surf Teknolojisi, Üst Isıtıcı, Yumuşak Kapak Sistemi |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.93 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Zamanlayıcı | Var |
| Izgara | Var |
| Saat | Var |
TASARIM
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 595 mm |
| Genişlik | 594 mm |
| Derinlik | 567 mm |
DOKÜMAN
| Kullanım Kılavuzu | Arçelik 9670 CTB Ankastre Fırın Kullanım Kılavuzu |