Arçelik 9784 H BG
33.091 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
71 lt
Fonksiyon
17
Enerji Sınıfı
A+
Genişlik
594 mm
Yükseklik
595 mm
Derinlik
567 mm
Renk
Gri
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 33.091 TL |
Arçelik 9784 H BG Satıcı Fiyatları
Arçelik 9784 H Bg Buhar Destekli Fırın
Satıcı: ErhanGülener
33.091 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
İlk Fiyat
33.091 TL
Güncel Fiyat
33.091 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle kalabalık aileler, farklı pişirme modlarına ihtiyaç duyan kullanıcılar, ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Arçelik 9784 H BG Avantajları
- 71 litre geniş iç hacim
- 17 farklı pişirme fonksiyonu
- A+ enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Izgara fonksiyonu mevcut
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 17 |
| Hacim | 71 lt |
| Diğer Özellikler | Dokunmatik Ekran, Alt Isıtıcı, Derin Tepsi, Ekran Kilidi, Sıcak Tutma Fonksiyonu, Standart Tepsi, Tel Izgara, Teleskopik Ray, 3D Pişirme Özelliği, Buharlı Pişirme, Buharlı Temizleme, Elektroturbo Fırın, Fanlı Pişirme, Hızlı Ön Isıtma, Kapı Açılınca Işık Yanma Özelliği, LCD Ekran, Otomatik Pizza Programı, Pasta Tepsisi, Statik Fonksiyon, Üst Isıtıcı, Yoğurt Yapma Özelliği |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A+ |
| Enerji Tüketimi | 0.99 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Zamanlayıcı | Var |
| Izgara | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
TASARIM
| Renk | Gri |
| Yükseklik | 595 mm |
| Genişlik | 594 mm |
| Derinlik | 567 mm |
DOKÜMAN
| Kullanım Kılavuzu | Arçelik 9784 H BG Ankastre Fırın Kullanım Kılavuzu |