Arçelik AFC 220 G
13.133 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
72 lt
Fonksiyon
6
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
590 mm
Yükseklik
600 mm
Derinlik
570 mm
Renk
Gri
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 13.133 TL |
Arçelik AFC 220 G Satıcı Fiyatları
Arçelik Afc 220 G Ankastre Standart Fırın
En Ucuz
Satıcı: MELEK BAŞ TİCARET
13.133 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Afc 220 G Ankastre Standart Fırın - Gri
Satıcı: YAŞAR MOBİLYA DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI
13.764 TL
Ücretsiz Kargo
33 dk önce
İlk Fiyat
13.133 TL
Güncel Fiyat
13.133 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle kalabalık aileler, ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Arçelik AFC 220 G Avantajları
- 72 litre geniş iç hacim
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Izgara fonksiyonu mevcut
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 6 |
| Hacim | 72 lt |
| Diğer Özellikler | Alt Isıtıcı, Mekanik Zamanlayıcı, Standart Tepsi, Tel Izgara, Buharlı Temizleme, Elektroturbo Fırın, Fanlı Pişirme, Hızlı Ön Isıtma, Statik Fonksiyon, 3 Katlı Cam Kapak |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Air Fryer Fonksiyonu | Yok |
| Izgara | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Yok |
TASARIM
| Renk | Gri |
| Yükseklik | 600 mm |
| Genişlik | 590 mm |
| Derinlik | 570 mm |