Arçelik AFC 220 HB
12.461 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
72 lt
Fonksiyon
5
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
594 mm
Yükseklik
595 mm
Derinlik
567 mm
Renk
Beyaz
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 12.461 TL |
Arçelik AFC 220 HB Satıcı Fiyatları
Arçelik Afc 220 Hb Beyaz Ankastre Fırın
En Ucuz
Satıcı: TEKBİR AKSESUAR
12.461 TL
Ücretsiz Kargo
33 dk önce
Arçelik Afc 220 Hb Beyaz Ankastre Fırın
En Ucuz
Satıcı: KAHRAMANOĞULLARI DAYTÜKETİM
12.461 TL
Ücretsiz Kargo
33 dk önce
Arçelik AFC 220 HB Beyaz Ankastre Fırın
Satıcı: Kahramanoğulları
13.799 TL
Ücretsiz Kargo
43 dk önce
İlk Fiyat
12.461 TL
Güncel Fiyat
12.461 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle kalabalık aileler, ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Arçelik AFC 220 HB Avantajları
- 72 litre geniş iç hacim
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 5 |
| Hacim | 72 lt |
| Diğer Özellikler | Buz Çözme, Standart Tepsi, Tel Izgara, Buharlı Temizleme, 2 Camlı Ön Kapak |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.81 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Aydınlatma | Var |
TASARIM
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 595 mm |
| Genişlik | 594 mm |
| Derinlik | 567 mm |
DOKÜMAN
| Kullanım Kılavuzu | Arçelik AFC 220 HB Ankastre Fırın Kullanım Kılavuzu |