Arçelik AFC 232 G
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
72 lt
Fonksiyon
5
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
590 mm
Yükseklik
600 mm
Derinlik
570 mm
Renk
Gri
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle kalabalık aileler, ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar, Air Fryer fonksiyonunu fırında kullanmak isteyenler için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Arçelik AFC 232 G Avantajları
- 72 litre geniş iç hacim
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Air Fryer fonksiyonu bulunuyor
- Izgara fonksiyonu mevcut
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 5 |
| Hacim | 72 lt |
| Diğer Özellikler | Buz Çözme, Mekanik Zamanlayıcı, Tel Izgara, Tepsi, Buharlı Temizleme, Çift Camlı Kapak, Isıyı Dağıtan Fan Sistemi, Sökülebilir Cam Kapak |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Air Fryer Fonksiyonu | Var |
| Zamanlayıcı | Var |
| Izgara | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Yok |
TASARIM
| Renk | Gri |
| Yükseklik | 600 mm |
| Genişlik | 590 mm |
| Derinlik | 570 mm |