Arçelik AFC 240 G
17.015 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
72 lt
Fonksiyon
8
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
570 mm
Yükseklik
600 mm
Derinlik
590 mm
Renk
Inox
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 17.015 TL |
Arçelik AFC 240 G Satıcı Fiyatları
Arçelik Afc 240 G Ankastre Fırın
En Ucuz
Satıcı: ALAYLI DTM
17.015 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Arçelik Afc 240 G Ankastre Fırın
Satıcı: MELEK BAŞ TİCARET
17.024 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Arçelik AFC 240 G Ankastre Fırın
Satıcı: KARAMUSTAFA KARDEŞLER
17.899 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Arçelik AFC 240 G 72 LT Ankastre Fırın
Satıcı: altinmobilyaas
20.699 TL
Ücretsiz Kargo
43 dk önce
Arçelik AFC 240 G Gri Ankastre Fırın
Satıcı: Altın Mobilya
21.159 TL
Ücretsiz Kargo
41 dk önce
İlk Fiyat
17.015 TL
Güncel Fiyat
17.015 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle kalabalık aileler, farklı pişirme modlarına ihtiyaç duyan kullanıcılar, ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Arçelik AFC 240 G Avantajları
- 72 litre geniş iç hacim
- 8 farklı pişirme fonksiyonu
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 8 |
| Hacim | 72 lt |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Zamanlayıcı | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Yok |
TASARIM
| Renk | Inox |
| Yükseklik | 600 mm |
| Genişlik | 570 mm |
| Derinlik | 590 mm |