Arçelik AFC 360 S
24.400 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
72 lt
Fonksiyon
9
Enerji Sınıfı
A+
Genişlik
594 mm
Yükseklik
595 mm
Derinlik
567 mm
Renk
Siyah
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 24.400 TL |
Arçelik AFC 360 S Satıcı Fiyatları
Arçelik Afc 360 S Fibona Serisi Ankastre Fırın
En Ucuz
Satıcı: ÇEYİZ DÜNYASI-BAŞARAN
24.400 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Arçelik Afc 360 S Fibona Serisi Ankastre Fırın
Satıcı: veli Yılmaz makine
25.876 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Arçelik Afc 360 S Siyah Cam Yüzeyli Buhar Destekli Ankastre Fırın
Satıcı: KoyunlueTicaret
30.224 TL
Ücretsiz Kargo
37 dk önce
Arçelik Afc 360 S Siyah Cam Yüzeyli Buhar Destekli Ankastre Fırın
Satıcı: VELİ YILMAZ MAKİNE SANAYİ VE TİCARET AŞ.
32.550 TL
Ücretsiz Kargo
37 dk önce
İlk Fiyat
24.400 TL
Güncel Fiyat
24.400 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle kalabalık aileler, farklı pişirme modlarına ihtiyaç duyan kullanıcılar, ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Arçelik AFC 360 S Avantajları
- 72 litre geniş iç hacim
- 9 farklı pişirme fonksiyonu
- A+ enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Izgara fonksiyonu mevcut
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 9 |
| Hacim | 72 lt |
| Diğer Özellikler | Buz Çözme, Multifonksiyonel Fırın, Alt Isıtıcı, Derin Tepsi, Ekran Kilidi, Katalitik Temizleme Sistemi, Sıcak Tutma Fonksiyonu, Standart Tepsi, Tel Izgara, Teleskopik Ray, Buharlı Pişirme, Buharlı Temizleme, Isıyı Dağıtan Fan Sistemi, LED Ekran, Statik Fonksiyon, Yumuşak Kapak Sistemi, 3 Boyutlu Pişirme |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A+ |
| Enerji Tüketimi | 0.88 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Zamanlayıcı | Var |
| Izgara | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
TASARIM
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 595 mm |
| Genişlik | 594 mm |
| Derinlik | 567 mm |
DOKÜMAN
| Kullanım Kılavuzu | Arçelik AFC 360 S Ankastre Fırın Kullanım Kılavuzu |