Arçelik AFC 362 S
22.418 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
72 lt
Fonksiyon
9
Enerji Sınıfı
A+
Genişlik
590 mm
Yükseklik
600 mm
Derinlik
570 mm
Renk
Siyah
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 22.418 TL |
Arçelik AFC 362 S Satıcı Fiyatları
Arçelik Afc 362 S Afry Buhar Destekli Fırın
En Ucuz
Satıcı: Altın Mobilya AS
22.418 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
Arçelik Afc 362 S Afry Siyah Ankastre Fırın
Satıcı: Gazioglu DTM
22.620 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
Arçelik AFC 362 S AFry Buhar Destekli Fırın
Satıcı: ErhanGülener
23.690 TL
Ücretsiz Kargo
40 dk önce
Arçelik AFC 362 S AFry Buhar Destekli Fırın
Satıcı: Altın Mobilya
23.919 TL
Ücretsiz Kargo
40 dk önce
Arçelik AFC 362 S AFry Buhar Destekli Fırın
Satıcı: Birlik Dayanıklı İstanbul
26.639 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Arçelik AFC 362 S AFry Buhar Destekli Fırın
Satıcı: Arces
26.979 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
İlk Fiyat
22.418 TL
Güncel Fiyat
22.418 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle kalabalık aileler, farklı pişirme modlarına ihtiyaç duyan kullanıcılar, ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar, Air Fryer fonksiyonunu fırında kullanmak isteyenler için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Arçelik AFC 362 S Avantajları
- 72 litre geniş iç hacim
- 9 farklı pişirme fonksiyonu
- A+ enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Air Fryer fonksiyonu bulunuyor
- Izgara fonksiyonu mevcut
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 9 |
| Hacim | 72 lt |
| Diğer Özellikler | Buz Çözme, Alt Isıtıcı, Cam İç Kapak, Derin Tepsi, Ekran Kilidi, Sıcak Tutma Fonksiyonu, Standart Tepsi, Tel Izgara, Teleskopik Ray, 3D Pişirme Özelliği, Buharlı Pişirme, Buharlı Temizleme, Elektroturbo Fırın, Kapı Açılınca Işık Yanma Özelliği, Kirleri Hapseden Arka Katalitik Panel, LED Ekran, Statik Fonksiyon, Wi-Fi Pişirme Kontrolü |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A+ |
| Enerji Tüketimi | 0.81 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Air Fryer Fonksiyonu | Var |
| Zamanlayıcı | Var |
| Izgara | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
TASARIM
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 600 mm |
| Genişlik | 590 mm |
| Derinlik | 570 mm |
DOKÜMAN
| Kullanım Kılavuzu | Arçelik AFC 362 S Ankastre Fırın Kullanım Kılavuzu |