Arçelik AFC 471 B
36.441 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
72 lt
Fonksiyon
15
Enerji Sınıfı
A+
Genişlik
594 mm
Yükseklik
595 mm
Derinlik
567 mm
Renk
Beyaz
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 36.441 TL |
Arçelik AFC 471 B Satıcı Fiyatları
Arçelik Afc 471 B Afry Beyaz Ankastre Fırın
En Ucuz
Satıcı: ErhanGülener
36.441 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Arçelik Afc 471 B Afry Buhar Destekli Fırın
Satıcı: Gönül Sokak
70.728 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
İlk Fiyat
36.441 TL
Güncel Fiyat
36.441 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle kalabalık aileler, farklı pişirme modlarına ihtiyaç duyan kullanıcılar, ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar, Air Fryer fonksiyonunu fırında kullanmak isteyenler için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Arçelik AFC 471 B Avantajları
- 72 litre geniş iç hacim
- 15 farklı pişirme fonksiyonu
- A+ enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Air Fryer fonksiyonu bulunuyor
- Izgara fonksiyonu mevcut
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 15 |
| Hacim | 72 lt |
| Diğer Özellikler | Buz Çözme, Multifonksiyonel Fırın, Alt Isıtıcı, Derin Tepsi, Ekran Kilidi, Katalitik Temizleme Sistemi, Sıcak Tutma Fonksiyonu, Standart Tepsi, Teleskopik Ray, 3D Pişirme Özelliği, Buharlı Pişirme, Buharlı Temizleme, Elektroturbo Fırın, Et Probu, Kapı Açılınca Işık Yanma Özelliği, LED Ekran, Otomatik Durdurma, Otomatik Pizza Programı, Üst Isıtıcı, Wi-Fi Pişirme Kontrolü, Yumuşak Kapak Sistemi, 3 Katlı Cam Kapak |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A+ |
| Enerji Tüketimi | 0.69 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Air Fryer Fonksiyonu | Var |
| Zamanlayıcı | Var |
| Izgara | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
TASARIM
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 595 mm |
| Genişlik | 594 mm |
| Derinlik | 567 mm |
DOKÜMAN
| Kullanım Kılavuzu | Arçelik AFC 471 B Ankastre Fırın Kullanım Kılavuzu |