Arçelik AFM 350 I
41.664 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
72 lt
Fonksiyon
—
Enerji Sınıfı
A+
Genişlik
594 mm
Yükseklik
595 mm
Derinlik
567 mm
Renk
Inox
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 41.664 TL |
Arçelik AFM 350 I Satıcı Fiyatları
Arçelik Afm 350 I Inox Ankastre Fırın
Satıcı: Erşan Pazarlama
41.664 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
İlk Fiyat
41.664 TL
Güncel Fiyat
41.664 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle kalabalık aileler, ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Arçelik AFM 350 I Avantajları
- 72 litre geniş iç hacim
- A+ enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Izgara fonksiyonu mevcut
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Hacim | 72 lt |
| Diğer Özellikler | Multifonksiyonel Fırın, Alt Isıtıcı, Derin Tepsi, Ekran Kilidi, Standart Tepsi, Tel Izgara, Teleskopik Ray, Buharlı Temizleme, Elektroturbo Fırın, Pirolitik Temizleme Sistemi, Statik Fonksiyon, Üst Isıtıcı, Yumuşak Kapak Sistemi, 3 Boyutlu Pişirme |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A+ |
| Enerji Tüketimi | 0.95 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Zamanlayıcı | Var |
| Izgara | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
TASARIM
| Renk | Inox |
| Yükseklik | 595 mm |
| Genişlik | 594 mm |
| Derinlik | 567 mm |
DOKÜMAN
| Kullanım Kılavuzu | Arçelik AFM 350 I Ankastre Fırın Kullanım Kılavuzu |