Arçelik CK 90 I
42.419 TL
Fırın Tipi
Kuzine
Hacim
111 lt
Fonksiyon
9
Enerji Sınıfı
A+
Genişlik
900 mm
Yükseklik
900 mm
Derinlik
600 mm
Renk
Inox
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 42.419 TL |
Arçelik CK 90 I Satıcı Fiyatları
Arçelik Ck 90 I Ocaklı Fırın - ınoks
Satıcı: YAŞAR MOBİLYA DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI
46.750 TL
Ücretsiz Kargo
29 dk önce
İlk Fiyat
42.419 TL
Güncel Fiyat
42.419 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle kalabalık aileler, farklı pişirme modlarına ihtiyaç duyan kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Arçelik CK 90 I Avantajları
- 111 litre geniş iç hacim
- 9 farklı pişirme fonksiyonu
- A+ enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Izgara fonksiyonu mevcut
GENEL ÖZELLİKLER
| Ocak Tipi | Doğalgaz |
| Fırın Tipi | Kuzine |
| Fonksiyon Sayısı | 9 |
| Hacim | 111 lt |
| Gaz Emniyet Sistemi | Var |
| Diğer Özellikler | Buz Çözme, Alt Isıtıcı, Ekran Kilidi, Katalitik Temizleme Sistemi, Çıkarılabilir İç Kapak Camı, Döküm Pişirme Plakası, Elektroturbo Fırın, Kirleri Hapseden Arka Katalitik Panel, LED Ekran, Statik Fonksiyon, Üst Isıtıcı, 3 Boyutlu Pişirme |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A+ |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Izgara | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
OCAK
| Ocak Göz Sayısı | 4 |
| Küçük Göz Adedi | 1 |
| Orta Göz Adedi | 1 |
| Büyük Göz Adedi | 1 |
| Wok Gözü | Var |
TASARIM
| Renk | Inox |
| Yükseklik | 900 mm |
| Genişlik | 900 mm |
| Derinlik | 600 mm |