Arçelik CK110K
169.499 TL
Fırın Tipi
Kuzine
Hacim
72 lt
Fonksiyon
—
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
1100 mm
Yükseklik
900 mm
Derinlik
600 mm
Renk
Krem
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 169.499 TL |
Arçelik CK110K Satıcı Fiyatları
Arçelik CK110K Krem Kuzine Fırın
En Ucuz
Satıcı: kiliclardan
169.499 TL
Ücretsiz Kargo
34 dk önce
İlk Fiyat
169.499 TL
Güncel Fiyat
169.499 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle kalabalık aileler için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Arçelik CK110K Avantajları
- 72 litre geniş iç hacim
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Izgara fonksiyonu mevcut
- Çocuk kilidi ile güvenli kullanım
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Kuzine |
| Hacim | 72 lt |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Diğer Özellikler | Buz Çözme, Multifonksiyonel Fırın, Alt Isıtıcı, Derin Tepsi, Katalitik Temizleme Sistemi, Standart Tepsi, Tel Izgara, Teleskopik Ray, 3D Pişirme Özelliği, Buharlı Pişirme, Elektrikli ve Gazlı Ocak, Elektroturbo Fırın, LED Ekran, Statik Fonksiyon, Vitroseramik Ocak, 5 Kademe Raf Seviyesi |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.81 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 2 |
| Izgara | Var |
OCAK
| Ocak Göz Sayısı | 5 |
TASARIM
| Renk | Krem |
| Yükseklik | 900 mm |
| Genişlik | 1100 mm |
| Derinlik | 600 mm |
DOKÜMAN
| Kullanım Kılavuzu | Arçelik CK110K Kuzine Fırın Kullanım Kılavuzu |