Arçelik F 8542 EBB
45.799 TL
Fırın Tipi
Solo
Hacim
72 lt
Fonksiyon
8
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
600 mm
Yükseklik
850 mm
Derinlik
600 mm
Renk
Beyaz
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 45.799 TL |
Arçelik F 8542 EBB Satıcı Fiyatları
Arçelik F 8542 Ebb Ocaklı Fırın
En Ucuz
Satıcı: Gönül Sokak
45.799 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Arçelik F 8542 Ebb Ocaklı Fırın Beyaz
Satıcı: Gazioglu DTM
46.802 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Arçelik F 8542 Ebb Ocaklı Fırın Beyaz
Satıcı: YAŞAR MOBİLYA DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI
47.402 TL
Ücretsiz Kargo
33 dk önce
Arçelik F 8542 Ebb Ocaklı Fırın Beyaz
Satıcı: GÖNÜLSOKAK
47.950 TL
Ücretsiz Kargo
49 dk önce
Arçelik F 8542 Ebb Ocaklı Fırın Beyaz
Satıcı: Gazioglu DTM
48.055 TL
Ücretsiz Kargo
49 dk önce
Arçelik F 8542 Ebb Ocaklı Fırın Beyaz
Satıcı: Gönül Sokak
48.307 TL
Ücretsiz Kargo
33 dk önce
İlk Fiyat
45.799 TL
Güncel Fiyat
45.799 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle kalabalık aileler, farklı pişirme modlarına ihtiyaç duyan kullanıcılar, Air Fryer fonksiyonunu fırında kullanmak isteyenler için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Arçelik F 8542 EBB Avantajları
- 72 litre geniş iç hacim
- 8 farklı pişirme fonksiyonu
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Air Fryer fonksiyonu bulunuyor
- Izgara fonksiyonu mevcut
GENEL ÖZELLİKLER
| Ocak Tipi | Doğalgaz |
| Fırın Tipi | Solo |
| Fonksiyon Sayısı | 8 |
| Hacim | 72 lt |
| Gaz Emniyet Sistemi | Var |
| Diğer Özellikler | Buz Çözme, Alt Isıtıcı, Derin Tepsi, Ekran Kilidi, Katalitik Temizleme Sistemi, Standart Tepsi, Tel Izgara, 3D Pişirme Özelliği, Börek Yapma Fonksiyonu, Buharlı Temizleme, Çıkarılabilir İç Kapak Camı, Döküm Pişirme Plakası, Elektroturbo Fırın, Isıyı Dağıtan Fan Sistemi, Kahve Adaptörü, LED Ekran, Statik Fonksiyon, Yoğurt Yapma Özelliği, 4D Hot Air |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.81 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Air Fryer Fonksiyonu | Var |
| Zamanlayıcı | Var |
| Izgara | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
OCAK
| Elektrikli Göz | Yok |
| Ocak Göz Sayısı | 4 |
| Küçük Göz Adedi | 1 |
| Orta Göz Adedi | 2 |
| Wok Gözü | Var |
TASARIM
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 850 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 600 mm |