Arçelik F 8542 EBG
49.719 TL
Fırın Tipi
Solo
Hacim
72 lt
Fonksiyon
8
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
600 mm
Yükseklik
850 mm
Derinlik
600 mm
Renk
Gri
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 49.719 TL |
Arçelik F 8542 EBG Satıcı Fiyatları
İlk Fiyat
49.719 TL
Güncel Fiyat
49.719 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle kalabalık aileler, farklı pişirme modlarına ihtiyaç duyan kullanıcılar, Air Fryer fonksiyonunu fırında kullanmak isteyenler için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Arçelik F 8542 EBG Avantajları
- 72 litre geniş iç hacim
- 8 farklı pişirme fonksiyonu
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Air Fryer fonksiyonu bulunuyor
- Izgara fonksiyonu mevcut
GENEL ÖZELLİKLER
| Ocak Tipi | Doğalgaz |
| Fırın Tipi | Solo |
| Fonksiyon Sayısı | 8 |
| Hacim | 72 lt |
| Gaz Emniyet Sistemi | Var |
| Diğer Özellikler | Buz Çözme, Alt Isıtıcı, Katalitik Temizleme Sistemi, 3D Pişirme Özelliği, Air Fry Tepsisi, Börek Yapma Fonksiyonu, Buharlı Pişirme, Buharlı Temizleme, Çıkarılabilir Cam Kapak, Elektroturbo Fırın, LED Ekran, Statik Fonksiyon, Yoğurt Yapma Özelliği, 3 Boyutlu Pişirme |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.81 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Air Fryer Fonksiyonu | Var |
| Zamanlayıcı | Var |
| Izgara | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
OCAK
| Elektrikli Göz | Yok |
| Ocak Göz Sayısı | 4 |
| Küçük Göz Adedi | 1 |
| Orta Göz Adedi | 2 |
| Wok Gözü | Var |
TASARIM
| Renk | Gri |
| Yükseklik | 850 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 600 mm |
DOKÜMAN
| Enerji Etiketi | Arçelik F 8542 EBG Solo Fırın Enerji Etiketi |
| Kullanım Kılavuzu | Arçelik F 8542 EBG Solo Fırın Kullanım Kılavuzu |