Beko AFD 14400 SS
17.669 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
72 lt
Fonksiyon
—
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
560 mm
Yükseklik
590 mm
Derinlik
550 mm
Renk
Siyah
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 17.669 TL |
Beko AFD 14400 SS Satıcı Fiyatları
Beko Afd 14400 Ss Ankastre Fırın - Siyah
En Ucuz
Satıcı: evises
17.669 TL
Ücretsiz Kargo
32 dk önce
Beko Afd 14400 Ss Ankastre Fırın - Siyah
Satıcı: MİREV
23.250 TL
Ücretsiz Kargo
32 dk önce
İlk Fiyat
17.669 TL
Güncel Fiyat
17.669 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle kalabalık aileler, ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Beko AFD 14400 SS Avantajları
- 72 litre geniş iç hacim
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Izgara fonksiyonu mevcut
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Hacim | 72 lt |
| Diğer Özellikler | Buz Çözme, Multifonksiyonel Fırın, Alt Isıtıcı, Derin Tepsi, Ekran Kilidi, Izgara Teli, 3D Pişirme Özelliği, Pasta Tepsisi, Surf Teknolojisi |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.93 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Zamanlayıcı | Var |
| Izgara | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
TASARIM
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 590 mm |
| Genişlik | 560 mm |
| Derinlik | 550 mm |