Beko AFM 25300 IOK
25.299 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
71 lt
Fonksiyon
8
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
600 mm
Yükseklik
590 mm
Derinlik
560 mm
Renk
Gri
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 28-05-2026 | 25.299 TL |
Beko AFM 25300 IOK Satıcı Fiyatları
Afm 25300 Iok Ankastre Fırın
En Ucuz
Satıcı: bekouranlar
25.299 TL
Ücretsiz Kargo
30 dk önce
Afm 25300 Iok Ankastre Fırın
Satıcı: SAFRAN LİMİTED ŞİRKETİ
27.000 TL
Ücretsiz Kargo
30 dk önce
İlk Fiyat
25.299 TL
Güncel Fiyat
25.299 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
28/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle kalabalık aileler, farklı pişirme modlarına ihtiyaç duyan kullanıcılar, ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Beko AFM 25300 IOK Avantajları
- 71 litre geniş iç hacim
- 8 farklı pişirme fonksiyonu
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Izgara fonksiyonu mevcut
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 8 |
| Hacim | 71 lt |
| Diğer Özellikler | Buz Çözme, Alt Isıtıcı, Derin Tepsi, Ekran Kilidi, Katalitik Temizleme Sistemi, Teleskopik Raylı İç Izgara, 3D Pişirme Özelliği, Hareketli Üst Isıtıcı, Inox, Pasta Tepsisi |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.88 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Zamanlayıcı | Var |
| Izgara | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
TASARIM
| Renk | Gri |
| Yükseklik | 590 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 560 mm |
DOKÜMAN
| Kullanım Kılavuzu | Beko AFM 25300 IOK Ankastre Fırın Kullanım Kılavuzu |