Beko BFC 220 G
17.999 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
72 lt
Fonksiyon
6
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
590 mm
Yükseklik
600 mm
Derinlik
570 mm
Renk
Gri
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 17.999 TL |
Beko BFC 220 G Satıcı Fiyatları
BEKO BFC 220 G Ankastre Standart Fırın
Satıcı: BAYRAKTAR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ
17.999 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
İlk Fiyat
17.999 TL
Güncel Fiyat
17.999 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle kalabalık aileler, ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Beko BFC 220 G Avantajları
- 72 litre geniş iç hacim
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 6 |
| Hacim | 72 lt |
| Diğer Özellikler | Alt Isıtıcı, Standart Tepsi, Tel Izgara, Buharlı Temizleme, Elektroturbo Fırın, Hızlı Ön Isıtma, Mekanik Saat, Statik Fonksiyon, 3 Katlı Cam Kapak |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Zamanlayıcı | Var |
| Aydınlatma | Var |
TASARIM
| Renk | Gri |
| Yükseklik | 600 mm |
| Genişlik | 590 mm |
| Derinlik | 570 mm |