Beko BFC 450 A
59.564 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
72 lt
Fonksiyon
15
Enerji Sınıfı
A+
Genişlik
590 mm
Yükseklik
600 mm
Derinlik
570 mm
Renk
Siyah
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 59.564 TL |
Beko BFC 450 A Satıcı Fiyatları
İlk Fiyat
59.564 TL
Güncel Fiyat
59.564 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle kalabalık aileler, farklı pişirme modlarına ihtiyaç duyan kullanıcılar, ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar, Air Fryer fonksiyonunu fırında kullanmak isteyenler için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Beko BFC 450 A Avantajları
- 72 litre geniş iç hacim
- 15 farklı pişirme fonksiyonu
- A+ enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Air Fryer fonksiyonu bulunuyor
- Izgara fonksiyonu mevcut
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 15 |
| Hacim | 72 lt |
| Diğer Özellikler | Buz Çözme, Alt Isıtıcı, Ekran Kilidi, Sıcak Tutma Fonksiyonu, Standart Tepsi, Tel Izgara, Teleskopik Ray, 3D Pişirme Özelliği, Buharlı Pişirme, Buharlı Temizleme, Çıkarılabilir İç Kapak Camı, Elektroturbo Fırın, Et Probu, Fit Fry Teknolojisi, Kapı Açılınca Işık Yanma Özelliği, Katalitik Panel, Kirleri Hapseden Arka Katalitik Panel, LED Ekran, Pasta Tepsisi, Pizza Modu, Statik Fonksiyon, Wi-Fi Pişirme Kontrolü, Yavaş Kapanma Sistemi |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A+ |
| Enerji Tüketimi | 0.69 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Air Fryer Fonksiyonu | Var |
| Zamanlayıcı | Var |
| Izgara | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
TASARIM
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 600 mm |
| Genişlik | 590 mm |
| Derinlik | 570 mm |
DOKÜMAN
| Enerji Etiketi | Beko BFC 450 A Ankastre Fırın Enerji Etiketi |