Beko BFC 632 G
23.104 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
72 lt
Fonksiyon
9
Enerji Sınıfı
A+
Genişlik
590 mm
Yükseklik
600 mm
Derinlik
570 mm
Renk
Gri
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 23.104 TL |
Beko BFC 632 G Satıcı Fiyatları
Beko BFC 632 G FitFry Buhar Destekli Fırın
En Ucuz
Satıcı: BAYRAKTAR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ
23.104 TL
Ücretsiz Kargo
32 dk önce
Beko Bfc 632 G Fitfry Buhar Destekli Fırın
Satıcı: ALTUNBAŞ BEYAZ EŞYA MOBİLYA VE SANAYİ
24.557 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Beko BFC 632 G FitFry Buhar Destekli Fırın
Satıcı: Onlinebeko
27.133 TL
Ücretsiz Kargo
32 dk önce
Beko Bfc 632 G Fitfry Buhar Destekli Fırın
Satıcı: BAHAR HOME AVM
27.143 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Beko FitFry Buhar Destekli Fırın
Satıcı: Altunbaş Beyaz Eşya Mobilya
27.408 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Beko FitFry Buhar Destekli Fırın
Satıcı: ANADOLU MAĞAZALARI
32.479 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
İlk Fiyat
23.104 TL
Güncel Fiyat
23.104 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle kalabalık aileler, farklı pişirme modlarına ihtiyaç duyan kullanıcılar, ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar, Air Fryer fonksiyonunu fırında kullanmak isteyenler için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Beko BFC 632 G Avantajları
- 72 litre geniş iç hacim
- 9 farklı pişirme fonksiyonu
- A+ enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Air Fryer fonksiyonu bulunuyor
- Izgara fonksiyonu mevcut
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 9 |
| Hacim | 72 lt |
| Diğer Özellikler | Buz Çözme, Alt Isıtıcı, Derin Tepsi, Ekran Kilidi, Katalitik Temizleme Sistemi, Sıcak Tutma Fonksiyonu, Standart Tepsi, Tel Izgara, Teleskopik Ray, 3D Pişirme Özelliği, Buharlı Pişirme, Buharlı Temizleme, Çıkarılabilir İç Kapak Camı, Elektroturbo Fırın, Fit Fry Teknolojisi, Kapı Açılınca Işık Yanma Özelliği, Kirleri Hapseden Arka Katalitik Panel, LED Ekran, Statik Fonksiyon, Wi-Fi Pişirme Kontrolü, Yoğurt Yapma Özelliği |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A+ |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Air Fryer Fonksiyonu | Var |
| Zamanlayıcı | Var |
| Izgara | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
TASARIM
| Renk | Gri |
| Yükseklik | 600 mm |
| Genişlik | 590 mm |
| Derinlik | 570 mm |
DOKÜMAN
| Kullanım Kılavuzu | Beko BFC 632 G Ankastre Fırın Kullanım Kılavuzu |