Beko BFC 741 G
44.090 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
72 lt
Fonksiyon
16
Enerji Sınıfı
A++
Genişlik
594 mm
Yükseklik
595 mm
Derinlik
567 mm
Renk
Gri
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 44.090 TL |
Beko BFC 741 G Satıcı Fiyatları
Beko BFC 741 G Beyond Serisi Ankastre FitFry Buhar Destekli Fırın
Satıcı: Onlinebeko
44.090 TL
Ücretsiz Kargo
37 dk önce
İlk Fiyat
44.090 TL
Güncel Fiyat
44.090 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle kalabalık aileler, farklı pişirme modlarına ihtiyaç duyan kullanıcılar, ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Beko BFC 741 G Avantajları
- 72 litre geniş iç hacim
- 16 farklı pişirme fonksiyonu
- A++ enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Izgara fonksiyonu mevcut
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 16 |
| Hacim | 72 lt |
| Diğer Özellikler | Buz Çözme, Alt Isıtıcı, Derin Tepsi, Ekran Kilidi, Katalitik Temizleme Sistemi, Sıcak Tutma Fonksiyonu, Standart Tepsi, Teleskopik Ray, 3D Pişirme Özelliği, Buharlı Pişirme, Buharlı Temizleme, Elektroturbo Fırın, Et Probu, LED Ekran, Otomatik Durdurma, Pizza Plus Menü, Statik Fonksiyon, Üst Isıtıcı, Wi-Fi Pişirme Kontrolü, Yumuşak Kapak Sistemi, 3 Katlı Cam Kapak |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A++ |
| Enerji Tüketimi | 0.52 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Zamanlayıcı | Var |
| Izgara | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
TASARIM
| Renk | Gri |
| Yükseklik | 595 mm |
| Genişlik | 594 mm |
| Derinlik | 567 mm |
DOKÜMAN
| Kullanım Kılavuzu | Beko BFC 741 G Ankastre Fırın Kullanım Kılavuzu |