Beko BFM 410-1 EBG
Fırın Tipi
Solo
Hacim
72 lt
Fonksiyon
8
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
600 mm
Yükseklik
850 mm
Derinlik
600 mm
Renk
Gri
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle kalabalık aileler, farklı pişirme modlarına ihtiyaç duyan kullanıcılar, Air Fryer fonksiyonunu fırında kullanmak isteyenler için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Beko BFM 410-1 EBG Avantajları
- 72 litre geniş iç hacim
- 8 farklı pişirme fonksiyonu
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Air Fryer fonksiyonu bulunuyor
- Izgara fonksiyonu mevcut
- Çocuk kilidi ile güvenli kullanım
GENEL ÖZELLİKLER
| Ocak Tipi | Doğalgaz |
| Fırın Tipi | Solo |
| Fonksiyon Sayısı | 8 |
| Hacim | 72 lt |
| Gaz Emniyet Sistemi | Var |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Diğer Özellikler | Buz Çözme, Alt Isıtıcı, Derin Tepsi, Ekran Kilidi, Katalitik Temizleme Sistemi, Standart Tepsi, Tel Izgara, 3D Pişirme Özelliği, Börek Yapma Fonksiyonu, Buharlı Pişirme, Buharlı Temizleme, Elektroturbo Fırın, LED Ekran, Statik Fonksiyon, Yoğurt Yapma Özelliği |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.81 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Air Fryer Fonksiyonu | Var |
| Zamanlayıcı | Var |
| Izgara | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
OCAK
| Elektrikli Göz | Yok |
| Ocak Göz Sayısı | 4 |
| Küçük Göz Adedi | 1 |
| Orta Göz Adedi | 2 |
| Wok Gözü | Var |
TASARIM
| Renk | Gri |
| Yükseklik | 850 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 600 mm |
DOKÜMAN
| Enerji Etiketi | Beko BFM 410-1 EBG Solo Fırın Enerji Etiketi |
| Kullanım Kılavuzu | Beko BFM 410-1 EBG Solo Fırın Kullanım Kılavuzu |