Beko BFM 531 I
27.928 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
72 lt
Fonksiyon
—
Enerji Sınıfı
A+
Genişlik
594 mm
Yükseklik
595 mm
Derinlik
567 mm
Renk
Inox
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 27.928 TL |
Beko BFM 531 I Satıcı Fiyatları
Bfm 531 I Inoks Ankastre Fırın
En Ucuz
Satıcı: Kaanlar Beyaz Eşya
27.928 TL
Ücretsiz Kargo
33 dk önce
Bfm 531 I Inoks Ankastre Fırın
Satıcı: Kaanlar Beyaz Eşya
35.876 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
İlk Fiyat
27.928 TL
Güncel Fiyat
27.928 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle kalabalık aileler, ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Beko BFM 531 I Avantajları
- 72 litre geniş iç hacim
- A+ enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Izgara fonksiyonu mevcut
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Hacim | 72 lt |
| Diğer Özellikler | Alt Isıtıcı, Derin Tepsi, Ekran Kilidi, Standart Tepsi, Tel Izgara, Teleskopik Ray, 3D Pişirme Özelliği, Buharlı Temizleme, Elektroturbo Fırın, Fanlı Pişirme, LED Ekran, Pirolitik Temizleme Sistemi, Pratik Çıkarılabilir Ve Kolay Temizlenebilir İç Cam, Statik Fonksiyon, Yumuşak Kapak Sistemi, 3 Katlı Cam Kapak |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A+ |
| Enerji Tüketimi | 0.69 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Zamanlayıcı | Var |
| Izgara | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
TASARIM
| Renk | Inox |
| Yükseklik | 595 mm |
| Genişlik | 594 mm |
| Derinlik | 567 mm |
DOKÜMAN
| Kullanım Kılavuzu | Beko BFM 531 I Ankastre Fırın Kullanım Kılavuzu |