Bosch CMG7241B1
70.840 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
45 lt
Fonksiyon
5
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
594 mm
Yükseklik
455 mm
Derinlik
548 mm
Renk
Siyah
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 70.840 TL |
Bosch CMG7241B1 Satıcı Fiyatları
Bosch CMG7241B1 Kompakt Ankastre Fırın
En Ucuz
Satıcı: EvPlus
70.840 TL
Ücretsiz Kargo
41 dk önce
Bosch CMG7241B1 Fırın Ankastre
Satıcı: kapidakifirsat
91.242 TL
Ücretsiz Kargo
41 dk önce
İlk Fiyat
70.840 TL
Güncel Fiyat
70.840 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar, Air Fryer fonksiyonunu fırında kullanmak isteyenler için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Bosch CMG7241B1 Avantajları
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Air Fryer fonksiyonu bulunuyor
- Izgara fonksiyonu mevcut
- Çocuk kilidi ile güvenli kullanım
Dezavantajları
- 45 litre hacim kalabalık aileler için sınırlı olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 5 |
| Hacim | 45 lt |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Diğer Özellikler | Kombi Tel Izgara, Universal Tava, 3D Pişirme Özelliği, Alttan Isıtma, Atıl Isı Göstergesi, Hassas Sıcak Hava, Hidrolitik Temizleme Fonksiyonu, Hızlı Ön Isıtma, Mikrodalgalı, TFT Ekran, WiFiConn@ct |
FIRIN
| Kapak Sayısı | 1 |
| Air Fryer Fonksiyonu | Var |
| Zamanlayıcı | Var |
| Izgara | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
TASARIM
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 455 mm |
| Genişlik | 594 mm |
| Derinlik | 548 mm |
| Ağırlık | 35.3 kg |
DOKÜMAN
| Kullanım Kılavuzu | Bosch CMG7241B1 Ankastre Fırın Kullanım Kılavuzu |