Siemens CM633GBS1
94.912 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
45 lt
Fonksiyon
6
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
595 mm
Yükseklik
455 mm
Derinlik
548 mm
Renk
Gri
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 94.912 TL |
Siemens CM633GBS1 Satıcı Fiyatları
Siemens Cm633gbs1 Ankastre Fırın Mikrodalgalı 6 Program Inox
En Ucuz
Satıcı: Beyazon
94.912 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Siemens Cm633gbs1 Ankastre Fırın - Paslanmaz Çelik
Satıcı: ALC DTM
103.229 TL
Ücretsiz Kargo
35 dk önce
Siemens CM633GBS1 Ankastre Fırın Mikrodalgalı 6 Program Inox
Satıcı: kapidakifirsat
114.074 TL
Ücretsiz Kargo
49 dk önce
İlk Fiyat
94.912 TL
Güncel Fiyat
94.912 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Siemens CM633GBS1 Avantajları
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Izgara fonksiyonu mevcut
- Çocuk kilidi ile güvenli kullanım
Dezavantajları
- 45 litre hacim kalabalık aileler için sınırlı olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 6 |
| Hacim | 45 lt |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Diğer Özellikler | Hızlı Isıtma, Kombi Tel Izgara, Soğuk Hava Fanı, Teleskopik Ray, Universal Tava, Atıl Isı Göstergesi, Emniyet İçin Kendi Kendine Kapanma, Mikrodalgalı, Paslanmaz Çelik, Paslanmaz Çelik Fan, TFT Ekran |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Zamanlayıcı | Var |
| Izgara | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
TASARIM
| Renk | Gri |
| Yükseklik | 455 mm |
| Genişlik | 595 mm |
| Derinlik | 548 mm |
| Ağırlık | 37 kg |
DOKÜMAN
| Kullanım Kılavuzu | Siemens CM633GBS1 Ankastre Fırın Kullanım Kılavuzu |