Bosch HXA090H21T
27.695 TL
Fırın Tipi
Solo
Hacim
66 lt
Fonksiyon
—
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
600 mm
Yükseklik
850 mm
Derinlik
600 mm
Renk
Beyaz
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 27.695 TL |
Bosch HXA090H21T Satıcı Fiyatları
Bosch HXA090H21T 66 LT Ocaklı Fırın
En Ucuz
Satıcı: kapidakifirsat
27.695 TL
Ücretsiz Kargo
46 dk önce
Bosch HXA090H21T 66 LT Ocaklı Fırın
Satıcı: tunahangrup
27.699 TL
Ücretsiz Kargo
46 dk önce
Bosch HXA090H21T Ocaklı Fırın Gazlı/elektrikli Beyaz
Satıcı: fırsatderyası
29.900 TL
Ücretsiz Kargo
32 dk önce
Bosch HXA090H21T Ocaklı Fırın Gazlı/elektrikli Beyaz
Satıcı: Final Price
29.910 TL
Ücretsiz Kargo
32 dk önce
Bosch HXA090H21T 66L Gazlı/Elektrikli Solo Fırın
Satıcı: İstanbulankastre
32.360 TL
Ücretsiz Kargo
3 saat önce
İlk Fiyat
27.695 TL
Güncel Fiyat
27.695 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle genel mutfak kullanım ihtiyaçlarına sahip kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Bosch HXA090H21T Avantajları
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
GENEL ÖZELLİKLER
| Ocak Tipi | Doğalgaz |
| Fırın Tipi | Solo |
| Hacim | 66 lt |
| Diğer Özellikler | 3D Sıcak Hava Dolaşımı |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.79 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Air Fryer Fonksiyonu | Yok |
| Zamanlayıcı | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Yok |
OCAK
| Elektrikli Göz | Yok |
| Ocak Göz Sayısı | 4 |
| Küçük Göz Adedi | 1 |
| Orta Göz Adedi | 2 |
| Büyük Göz Adedi | 1 |
| Wok Gözü | Yok |
TASARIM
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 850 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 600 mm |
| Ağırlık | 45.9 kg |
DOKÜMAN
| Enerji Etiketi | Bosch HXA090H21T Solo Fırın Enerji Etiketi |
| Kullanım Kılavuzu | Bosch HXA090H21T Solo Fırın Kullanım Kılavuzu |