Bosch HXR390H21T
28.999 TL
Fırın Tipi
Solo
Hacim
66 lt
Fonksiyon
9
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
600 mm
Yükseklik
850 mm
Derinlik
600 mm
Renk
Beyaz
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 28.999 TL |
Bosch HXR390H21T Satıcı Fiyatları
Bosch HXR390H21T 66 L Gazlı Elektrikli Solo Fırın Beyaz
En Ucuz
Satıcı: tunahangrup
28.999 TL
Ücretsiz Kargo
26 dk önce
Bosch HXR390H21T Fırın Solo Gazlı Elektrikli Beyaz
Satıcı: kapidakifirsat
29.990 TL
Ücretsiz Kargo
40 dk önce
Bosch Hxr390h21t Fırın Solo Gazlı Elektrikli Beyaz
Satıcı: Beyazon
30.360 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Bosch Hxr390h21t Fırın Solo Gazlı Elektrikli Beyaz
Satıcı: Tunahan Grup-Marmara
30.624 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Bosch HXR390H21T 66 L Gazlı Elektrikli Solo Fırın Beyaz
Satıcı: kapidakifirsat
31.050 TL
Ücretsiz Kargo
26 dk önce
Bosch HXR390H21T Fırın Solo Gazlı Elektrikli Beyaz
Satıcı: TozkoparanStore
32.690 TL
Ücretsiz Kargo
39 dk önce
Bosch HXR390H21T Fırın Solo Gazlı Elektrikli Beyaz
Satıcı: fırsatderyası
32.698 TL
Ücretsiz Kargo
34 dk önce
Bosch HXR390H21T 66L Gazlı/Elektrikli Solo Fırın
Satıcı: yılmazev2
35.240 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
Bosch HXR390H21T 66L Gazlı/Elektrikli Solo Fırın
Satıcı: İstanbulankastre
35.245 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
İlk Fiyat
28.999 TL
Güncel Fiyat
28.999 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle farklı pişirme modlarına ihtiyaç duyan kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Bosch HXR390H21T Avantajları
- 9 farklı pişirme fonksiyonu
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Çocuk kilidi ile güvenli kullanım
GENEL ÖZELLİKLER
| Ocak Tipi | Doğalgaz |
| Fırın Tipi | Solo |
| Fonksiyon Sayısı | 9 |
| Hacim | 66 lt |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Diğer Özellikler | 3D Pişirme Özelliği, Dijital Saat, Hidrolitik Temizleme Fonksiyonu, LED Ekran |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.79 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
OCAK
| Elektrikli Göz | Yok |
| Ocak Göz Sayısı | 4 |
| Küçük Göz Adedi | 1 |
| Orta Göz Adedi | 2 |
| Wok Gözü | Var |
TASARIM
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 850 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 600 mm |
| Ağırlık | 47.8 kg |
DOKÜMAN
| Enerji Etiketi | Bosch HXR390H21T Solo Fırın Enerji Etiketi |
| Kullanım Kılavuzu | Bosch HXR390H21T Solo Fırın Kullanım Kılavuzu |