Eminçelik AO 2163 W60
13.665 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
70 lt
Fonksiyon
6
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
595 mm
Yükseklik
580 mm
Derinlik
565 mm
Renk
Beyaz
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 13.665 TL |
Eminçelik AO 2163 W60 Satıcı Fiyatları
Eminçelik Ao2163w60 Ankastre Fırın Beyaz
En Ucuz
Satıcı: SEFA HOME
13.665 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Eminçelik AO 2163 W60 66 LT Ankastre Fırın
Satıcı: sefaconcept
15.075 TL
Ücretsiz Kargo
35 dk önce
İlk Fiyat
13.665 TL
Güncel Fiyat
13.665 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle kalabalık aileler, ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Eminçelik AO 2163 W60 Avantajları
- 70 litre geniş iç hacim
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 6 |
| Hacim | 70 lt |
| Diğer Özellikler | Dokunmatik Ekran, Cam İç Kapak, Derin Tepsi, Soğuk Hava Fanı, Tel Izgara, Ayarlanabilir Termostat, Sığ Tepsi, Turbo Fan |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Zamanlayıcı | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
TASARIM
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 580 mm |
| Genişlik | 595 mm |
| Derinlik | 565 mm |