Franke Classicline FCO 86 H PW
54.549 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
65 lt
Fonksiyon
8
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
595 mm
Yükseklik
595 mm
Derinlik
540 mm
Renk
Krem
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 54.549 TL |
Franke Classicline FCO 86 H PW Satıcı Fiyatları
FRANKE CLASSICLINE FCO 86 H PW Krem Fırın
En Ucuz
Satıcı: Elite Ankastre Göztepe
54.549 TL
Ücretsiz Kargo
10 dk önce
Franke Classıclıne Fco 86 H Pw Krem Fırın
Satıcı: ankastresepetim
59.500 TL
Ücretsiz Kargo
32 dk önce
İlk Fiyat
54.549 TL
Güncel Fiyat
54.549 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle farklı pişirme modlarına ihtiyaç duyan kullanıcılar, ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Franke Classicline FCO 86 H PW Avantajları
- 8 farklı pişirme fonksiyonu
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Izgara fonksiyonu mevcut
GENEL ÖZELLİKLER
| Ocak Tipi | Elektrikli |
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 8 |
| Hacim | 65 lt |
| Diğer Özellikler | Alt Isıtıcı, Tepsi, Analog Saat, Buharlı Temizleme, Tel Raf Sistemi, Turbo |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.77 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Air Fryer Fonksiyonu | Yok |
| Zamanlayıcı | Var |
| Izgara | Var |
| Aydınlatma | Var |
TASARIM
| Özel Tasarım | Retro/Rustik |
| Renk | Krem |
| Yükseklik | 595 mm |
| Genişlik | 595 mm |
| Derinlik | 540 mm |