Franke FCO 86 H ON Nero
54.549 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
65 lt
Fonksiyon
—
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
595 mm
Yükseklik
595 mm
Derinlik
545 mm
Renk
Siyah
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 54.549 TL |
Franke FCO 86 H ON Nero Satıcı Fiyatları
FRANKE CLASSICLINE Fırın FCO 86 H ON Nero
En Ucuz
Satıcı: Elite Ankastre Göztepe
54.549 TL
Ücretsiz Kargo
50 dk önce
Franke Classıclıne Fco 86 H On Nero Fırın
Satıcı: ankastresepetim
59.500 TL
Ücretsiz Kargo
31 dk önce
İlk Fiyat
54.549 TL
Güncel Fiyat
54.549 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Franke FCO 86 H ON Nero Avantajları
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Izgara fonksiyonu mevcut
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Hacim | 65 lt |
| Diğer Özellikler | İç Izgara, Buharlı Temizleme, Hidrolitik Temizleme Fonksiyonu, Yavaş Kapanma Sistemi |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Izgara | Var |
| Aydınlatma | Var |
TASARIM
| Özel Tasarım | Retro/Rustik |
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 595 mm |
| Genişlik | 595 mm |
| Derinlik | 545 mm |
DOKÜMAN
| Kullanım Kılavuzu | Franke FCO 86 H ON Nero Ankastre Fırın Kullanım Kılavuzu |