Hoover HOC3Bf3058IN
12.259 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
65 lt
Fonksiyon
8
Enerji Sınıfı
A+
Genişlik
595 mm
Yükseklik
595 mm
Derinlik
568 mm
Renk
Gri
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 12.259 TL |
Hoover HOC3Bf3058IN Satıcı Fiyatları
Hoover H-OVEN 300 HOC3BF3058IN Ankastre Fırın
En Ucuz
Satıcı: Bulpa A. Ş
12.259 TL
Ücretsiz Kargo
34 dk önce
Hoc3bf3058ın | Ankastre Fırınlar H-Oven 300
Satıcı: BULPA A.Ş.
12.278 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Hoover HOC3BF3058IN 65 Lt Ankastre Fırın
Satıcı: Bulpa A.Ş
12.999 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Hoover HOC3BF3058IN Ankastre Fırın - Inox
Satıcı: Bulpa A.Ş
14.030 TL
Ücretsiz Kargo
38 dk önce
Hoover HOC3BF3058IN Ankastre Fırın - Inox
Satıcı: Hoover Türkiye
18.820 TL
Ücretsiz Kargo
38 dk önce
Hoover HOC3BF3058IN 65 Lt Ankastre Fırın
Satıcı: Hoover Türkiye
18.820 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
İlk Fiyat
12.259 TL
Güncel Fiyat
12.259 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle farklı pişirme modlarına ihtiyaç duyan kullanıcılar, ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Hoover HOC3Bf3058IN Avantajları
- 8 farklı pişirme fonksiyonu
- A+ enerji sınıfı ile verimli kullanım
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 8 |
| Hacim | 65 lt |
| Diğer Özellikler | Buz Çözme, Tepsi, Emaye İç Yüzey, Hidrolitik Temizleme Fonksiyonu, Paslanmaz Çelik |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A+ |
| Enerji Tüketimi | 0.67 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Zamanlayıcı | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
TASARIM
| Renk | Gri |
| Yükseklik | 595 mm |
| Genişlik | 595 mm |
| Derinlik | 568 mm |
| Ağırlık | 27 kg |
DOKÜMAN
| Enerji Etiketi | Hoover HOC3Bf3058IN Ankastre Fırın Enerji Etiketi |