Hoover HOT 3061 BI
10.980 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
65 lt
Fonksiyon
8
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
595 mm
Yükseklik
595 mm
Derinlik
568 mm
Renk
Siyah
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 10.980 TL |
Hoover HOT 3061 BI Satıcı Fiyatları
Hoover HOT 3061 BI 68 LT Ankastre Fırın
En Ucuz
Satıcı: VEYİSOĞLU
10.980 TL
Ücretsiz Kargo
36 dk önce
Hoover Hot 3061 Bı 68 Lt Ankastre Fırın
Satıcı: VEYİSOĞLU
11.199 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Hoover HOT 3061 BI A Enerji Sınıfı 8 Programlı Siyah Ankastre Fırın
Satıcı: Electrovitrin
14.354 TL
Ücretsiz Kargo
49 dk önce
İlk Fiyat
10.980 TL
Güncel Fiyat
10.980 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle farklı pişirme modlarına ihtiyaç duyan kullanıcılar, ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Hoover HOT 3061 BI Avantajları
- 8 farklı pişirme fonksiyonu
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Izgara fonksiyonu mevcut
- Çocuk kilidi ile güvenli kullanım
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 8 |
| Hacim | 65 lt |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Diğer Özellikler | Dokunmatik Ekran, Buz Çözme, Multifonksiyonel Fırın, Gömülebilir Düğmeler, Soğuk Hava Fanı, Standart Tepsi, LED Ekran, Üst Isıtıcı |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Izgara | Var |
| Aydınlatma | Var |
TASARIM
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 595 mm |
| Genişlik | 595 mm |
| Derinlik | 568 mm |
| Ağırlık | 37 kg |