Hoover HOT3051BI
13.520 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
65 lt
Fonksiyon
8
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
595 mm
Yükseklik
595 mm
Derinlik
568 mm
Renk
Siyah
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 13.520 TL |
Hoover HOT3051BI Satıcı Fiyatları
Hoover HOT3051BI 65 Lt Siyah Ankastre Fırın
Satıcı: Hoover Türkiye
13.520 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
İlk Fiyat
13.520 TL
Güncel Fiyat
13.520 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle farklı pişirme modlarına ihtiyaç duyan kullanıcılar, ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Hoover HOT3051BI Avantajları
- 8 farklı pişirme fonksiyonu
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 8 |
| Hacim | 65 lt |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.79 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Zamanlayıcı | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
TASARIM
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 595 mm |
| Genişlik | 595 mm |
| Derinlik | 568 mm |
| Ağırlık | 27.9 kg |