Hoover TRV60NORB/1-SC1
29.759 TL
Fırın Tipi
Solo
Hacim
38 lt
Fonksiyon
—
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
600 mm
Yükseklik
875 mm
Derinlik
600 mm
Renk
Beyaz
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 29.759 TL |
Hoover TRV60NORB/1-SC1 Satıcı Fiyatları
Hoover Trio TRV60NORB/1-SC1 3’ü 1 Arada Beyaz Fırın, Ocak , Bulaşık Makinesi
En Ucuz
Satıcı: Airyshop
29.759 TL
Ücretsiz Kargo
32 dk önce
Hoover Trio TRV60NORB/1-SC1 3’ü 1 Arada Beyaz Fırın, Ocak , Bulaşık Makinesi
Satıcı: EGEİZO
30.643 TL
Ücretsiz Kargo
32 dk önce
İlk Fiyat
29.759 TL
Güncel Fiyat
29.759 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle genel mutfak kullanım ihtiyaçlarına sahip kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Hoover TRV60NORB/1-SC1 Avantajları
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
Dezavantajları
- 38 litre hacim kalabalık aileler için sınırlı olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Solo |
| Hacim | 38 lt |
| Diğer Özellikler | Bulaşık Çekmecesi, Elektro Turbo Fırın, Vitroseramik Ocak |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Kapak Sayısı | 2 |
| Air Fryer Fonksiyonu | Yok |
| Aydınlatma | Var |
TASARIM
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 875 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 600 mm |
| Ağırlık | 55 kg |