Kumtel B66-SF3(DDT) Digital Plus Siyah
8.747 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
55 lt
Fonksiyon
15
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
590 mm
Yükseklik
595 mm
Derinlik
546 mm
Renk
Siyah
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 8.747 TL |
Kumtel B66-SF3(DDT) Digital Plus Siyah Satıcı Fiyatları
Kumtel Digital Plus Siyah Ankastre Fırın 15 Prog. B66-SF3(DDT)
En Ucuz
Satıcı: Kumtel Türkiye
8.747 TL
Ücretsiz Kargo
31 dk önce
Kumtel Digital Plus Siyah Ankastre Fırın 15 Prog. B66-SF3(DDT)
Satıcı: BORAKS
10.499 TL
Ücretsiz Kargo
53 dk önce
İlk Fiyat
8.747 TL
Güncel Fiyat
8.747 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle farklı pişirme modlarına ihtiyaç duyan kullanıcılar, ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Kumtel B66-SF3(DDT) Digital Plus Siyah Avantajları
- 15 farklı pişirme fonksiyonu
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
Dezavantajları
- 55 litre hacim kalabalık aileler için sınırlı olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 15 |
| Hacim | 55 lt |
| Diğer Özellikler | Buz Çözme, Alt Isıtıcı, Emaye Tepsi, Tel Izgara, Teleskopik Ray, Yoğurt ve Ekmek Yapma Fonksiyonu, Pizza Modu, Sebze Ve Meyve Kurutma, Turbo, Üst Isıtıcı |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.73 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Zamanlayıcı | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
TASARIM
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 595 mm |
| Genişlik | 590 mm |
| Derinlik | 546 mm |
DOKÜMAN
| Enerji Etiketi | Kumtel B66-SF3(DDT) Digital Plus Siyah Ankastre Fırın Enerji Etiketi |