Kumtel Digital Plus Antrasit 15 Prog. B66-SF3(DDT)
7.946 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
55 lt
Fonksiyon
15
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
590 mm
Yükseklik
595 mm
Derinlik
546 mm
Renk
Antrasit
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 7.946 TL |
Kumtel Digital Plus Antrasit 15 Prog. B66-SF3(DDT) Satıcı Fiyatları
Kumtel Digital Plus Antrasit Ankastre Fırın 15 Prog. B66-SF3(DDT)
En Ucuz
Satıcı: Kumtel Türkiye
7.946 TL
Ücretsiz Kargo
35 dk önce
KUMTEL Digital Plus Antrasit Ankastre Fırın 15 Prog. B66-SF3(DDT)
Satıcı: BORAKS
8.829 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
Kumtel Digital Plus Antrasit Ankastre Fırın 15 Prog. B66-SF3(DDT)
Satıcı: BORAKS
10.589 TL
Ücretsiz Kargo
36 dk önce
İlk Fiyat
7.946 TL
Güncel Fiyat
7.946 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle farklı pişirme modlarına ihtiyaç duyan kullanıcılar, ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Kumtel Digital Plus Antrasit 15 Prog. B66-SF3(DDT) Avantajları
- 15 farklı pişirme fonksiyonu
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
Dezavantajları
- 55 litre hacim kalabalık aileler için sınırlı olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 15 |
| Hacim | 55 lt |
| Diğer Özellikler | Buz Çözme, Alt Isıtıcı, Emaye Tepsi, Tel Izgara, Teleskopik Ray, Yoğurt ve Ekmek Yapma Fonksiyonu, Çıkarılabilir Cam Kapak, Pizza Modu, Sebze Ve Meyve Kurutma, Üst Isıtıcı |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.73 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Zamanlayıcı | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
TASARIM
| Renk | Antrasit |
| Yükseklik | 595 mm |
| Genişlik | 590 mm |
| Derinlik | 546 mm |
DOKÜMAN
| Enerji Etiketi | Kumtel Digital Plus Antrasit 15 Prog. B66-SF3(DDT) Ankastre Fırın Enerji Etiketi |