Simfer 1241
14.329 TL
Fırın Tipi
Solo
Hacim
—
Fonksiyon
6
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
598 mm
Yükseklik
860 mm
Derinlik
610 mm
Renk
Beyaz
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 14.329 TL |
Simfer 1241 Satıcı Fiyatları
Simfer 1241 A Enerji Sınıfı 65 lt 4 Gözü Gazlı Tamboy Fırın - Beyaz
En Ucuz
Satıcı: ÜLKEA ÜLKÜGRUP
14.329 TL
Ücretsiz Kargo
36 dk önce
Simfer 1241 Beyaz 4 Gözü Gazlı Elektro Turbo Fırın
Satıcı: ÜLKEA-ÜLKÜGRUP
14.499 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Simfer 1241 A Enerji Sınıfı 65 lt 4 Gözü Gazlı Tamboy Fırın - Beyaz
Satıcı: Ceylins
17.670 TL
Ücretsiz Kargo
36 dk önce
Simfer 1241 6 Fonksiyon 4G Beyaz Elektro Turbo Fırın
Satıcı: ulkea-ulkugrup
20.000 TL
Ücretsiz Kargo
43 dk önce
Simfer 1241 6 Fonksiyon 4G Beyaz Elektro Turbo Fırın
Satıcı: SİMFER
20.776 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
Simfer 1241 6 Fonksiyon 4G Beyaz Elektro Turbo Fırın
Satıcı: simfer
21.779 TL
Ücretsiz Kargo
43 dk önce
Simfer 1241 Beyaz 4 Gözü Gazlı Elektro Turbo Fırın
Satıcı: Simfer
22.494 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
İlk Fiyat
14.329 TL
Güncel Fiyat
14.329 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle genel mutfak kullanım ihtiyaçlarına sahip kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Simfer 1241 Avantajları
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Izgara fonksiyonu mevcut
GENEL ÖZELLİKLER
| Ocak Tipi | Doğalgaz |
| Fırın Tipi | Solo |
| Fonksiyon Sayısı | 6 |
| Gaz Emniyet Sistemi | Var |
| Diğer Özellikler | Derin Tepsi, Standart Tepsi, Tel Izgara, İç Isıyı Koruyan Low-e Cam, LPG Dönüşüm, Yoğurt Yapma Özelliği |
FIRIN
| Kapak Sayısı | 1 |
| Izgara | Var |
OCAK
| Elektrikli Göz | Yok |
| Ocak Göz Sayısı | 4 |
| Küçük Göz Adedi | 1 |
| Orta Göz Adedi | 2 |
| Büyük Göz Adedi | 1 |
| Wok Gözü | Yok |
TASARIM
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 860 mm |
| Genişlik | 598 mm |
| Derinlik | 610 mm |