Tecna AF 6061B
10.207 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
56 lt
Fonksiyon
6
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
596 mm
Yükseklik
595 mm
Derinlik
548 mm
Renk
Beyaz
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 10.207 TL |
Tecna AF 6061B Satıcı Fiyatları
Tecna Af 6061B 60 Lt Beyaz Cam Ankastre Fırın
Satıcı: Tecna Resmi Mağaza
10.207 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
İlk Fiyat
10.207 TL
Güncel Fiyat
10.207 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Tecna AF 6061B Avantajları
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 6 |
| Hacim | 56 lt |
| Diğer Özellikler | Buz Çözme, Alt Isıtıcı, Derin Tepsi, İç Izgara, Mekanik Zamanlayıcı, Standart Tepsi, Buharlı Temizleme, Elektro Turbo, Üst Isıtıcı, Yoğurt Yapma Özelliği |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.74 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Air Fryer Fonksiyonu | Yok |
| Zamanlayıcı | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Yok |
TASARIM
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 595 mm |
| Genişlik | 596 mm |
| Derinlik | 548 mm |
DOKÜMAN
| Enerji Etiketi | Tecna AF 6061B Ankastre Fırın Enerji Etiketi |
| Kullanım Kılavuzu | Tecna AF 6061B Ankastre Fırın Kullanım Kılavuzu |