Teka HAK 620 WH
15.344 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
57 lt
Fonksiyon
—
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
595 mm
Yükseklik
595 mm
Derinlik
540 mm
Renk
Beyaz
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 15.344 TL |
Teka HAK 620 WH Satıcı Fiyatları
Teka Hak 620 W Beyaz Ankastre Fırın
Satıcı: BakserLTD
15.344 TL
Ücretsiz Kargo
32 dk önce
İlk Fiyat
15.344 TL
Güncel Fiyat
15.344 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Teka HAK 620 WH Avantajları
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Izgara fonksiyonu mevcut
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Hacim | 57 lt |
| Diğer Özellikler | Emniyet İçin Kendi Kendine Kapanma, Hızlı Ön Isıtma |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Zamanlayıcı | Var |
| Izgara | Var |
| Saat | Yok |
TASARIM
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 595 mm |
| Genişlik | 595 mm |
| Derinlik | 540 mm |
| Ağırlık | 33 kg |