Teka HAK 625 N
17.920 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
65 lt
Fonksiyon
6
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
595 mm
Yükseklik
595 mm
Derinlik
562 mm
Renk
Siyah
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 17.920 TL |
Teka HAK 625 N Satıcı Fiyatları
Teka Fırın Hak 625 N Siyah
En Ucuz
Satıcı: Aktaş Yapı Malzemeleri
17.920 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
HAK 625 BK Börek Şefim Siyah Ankastre Fırın
Satıcı: DİJİTAL ANKASTRE
22.990 TL
Ücretsiz Kargo
13 dk önce
İlk Fiyat
17.920 TL
Güncel Fiyat
17.920 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Teka HAK 625 N Avantajları
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Izgara fonksiyonu mevcut
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 6 |
| Hacim | 65 lt |
| Diğer Özellikler | Dokunmatik Ekran, Multifonksiyonel Fırın |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Zamanlayıcı | Var |
| Izgara | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
TASARIM
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 595 mm |
| Genişlik | 595 mm |
| Derinlik | 562 mm |