Vestel AF-6653 B
18.800 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
65 lt
Fonksiyon
5
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
575 mm
Yükseklik
595 mm
Derinlik
595 mm
Renk
Beyaz
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 28-05-2026 | 18.800 TL |
Vestel AF-6653 B Satıcı Fiyatları
Vestel AF-6653 B-P 65 Litre Beyaz Ankastre Fırın
Satıcı: Altıneller Vestel Yetkili Online Bayi
18.800 TL
Ücretsiz Kargo
32 dk önce
İlk Fiyat
18.800 TL
Güncel Fiyat
18.800 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
28/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Vestel AF-6653 B Avantajları
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Izgara fonksiyonu mevcut
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 5 |
| Hacim | 65 lt |
| Diğer Özellikler | Derin Tepsi, İç Izgara, Katalitik Temizleme Sistemi, Yoğurt ve Ekmek Yapma Fonksiyonu, Elektroturbo Fırın, Sığ Tepsi |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Zamanlayıcı | Var |
| Izgara | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
TASARIM
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 595 mm |
| Genişlik | 575 mm |
| Derinlik | 595 mm |