Vestel SF 8311
23.249 TL
Fırın Tipi
Solo
Hacim
66 lt
Fonksiyon
7
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
600 mm
Yükseklik
850 mm
Derinlik
600 mm
Renk
Beyaz
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 23.249 TL |
Vestel SF 8311 Satıcı Fiyatları
Vestel Sf 8311 Elektroturbo Solo Fırın - Beyaz
Satıcı: KAR TİCARET
23.249 TL
Ücretsiz Kargo
32 dk önce
İlk Fiyat
23.249 TL
Güncel Fiyat
23.249 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle Air Fryer fonksiyonunu fırında kullanmak isteyenler için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Vestel SF 8311 Avantajları
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Air Fryer fonksiyonu bulunuyor
- Izgara fonksiyonu mevcut
GENEL ÖZELLİKLER
| Ocak Tipi | Elektrikli, LPG |
| Fırın Tipi | Solo |
| Fonksiyon Sayısı | 7 |
| Hacim | 66 lt |
| Diğer Özellikler | Cam Üst Kapak, Derin Tepsi, İç Izgara, Tepsi Saklama Çekmecesi, Yoğurt ve Ekmek Yapma Fonksiyonu, Buharlı Temizleme, Cezvelik/Kahve Adaptörü, Elektroturbo Fırın, Mekanik Saat, Sığ Tepsi |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.78 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Air Fryer Fonksiyonu | Var |
| Zamanlayıcı | Var |
| Izgara | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Yok |
OCAK
| Elektrikli Göz | Var |
| Ocak Göz Sayısı | 4 |
| Küçük Göz Adedi | 1 |
| Orta Göz Adedi | 1 |
| Büyük Göz Adedi | 1 |
| Wok Gözü | Yok |
TASARIM
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 850 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 600 mm |
DOKÜMAN
| Kullanım Kılavuzu | Vestel SF 8311 Solo Fırın Kullanım Kılavuzu |