Vestfrost VFFRN 7123 P
20.500 TL
Fırın Tipi
Solo
Hacim
65 lt
Fonksiyon
6
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
600 mm
Yükseklik
850 mm
Derinlik
600 mm
Renk
Beyaz
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 20.500 TL |
Vestfrost VFFRN 7123 P Satıcı Fiyatları
Vestfrost Vffrn 7123 P Tam Boy Fırın - Beyaz
Satıcı: aldağ ticaret
20.500 TL
Ücretsiz Kargo
35 dk önce
İlk Fiyat
20.500 TL
Güncel Fiyat
20.500 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle genel mutfak kullanım ihtiyaçlarına sahip kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Vestfrost VFFRN 7123 P Avantajları
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Solo |
| Fonksiyon Sayısı | 6 |
| Hacim | 65 lt |
FIRIN
| Kapak Sayısı | 1 |
OCAK
| Ocak Göz Sayısı | 4 |
| Küçük Göz Adedi | 1 |
| Orta Göz Adedi | 2 |
| Büyük Göz Adedi | 1 |
| Wok Gözü | Yok |
TASARIM
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 850 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 600 mm |