Lenovo Legion H410
1.664 TL
BağlantıKablosuz
Kulaklık TipiKulak Çevreleyen
Gürültü ÖnlemePasif Gürültü Önleme
Bluetooth5.2
Batarya52 saat
Ağırlık317 g
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 20-04-2026 | 1.664 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu kulaklık kimler için uygun?
Lenovo Legion H410 modeli özellikle uzun süre şarj derdi yaşamak istemeyenler, online toplantı ve telefon görüşmeleri yapanlar için uygundur.
Lenovo Legion H410 Avantajları
- Pasif gürültü yalıtımı ile ortam seslerini azaltır
- 52 saate varan çok uzun batarya süresi
- Bluetooth 5.2 ile stabil kablosuz bağlantı
- Dahili mikrofon ile net telefon görüşmeleri
Dezavantajları
- Belirgin bir dezavantajı bulunmamaktadır
GENEL BİLGİLER
| Aile | Lenovo Legion |
| Kulaklık Tipi | Kulak Çevreleyen |
| Kullanım Amacı | Oyun |
| Kullanım Alanı | Bilgisayar, Oyun Konsolu |
| Uyumluluk | Windows, PlayStation 5, Nintendo Switch, Steam Deck |
| Özellikler | Ayarlanabilir Kafa Bandı, Kafa Bandı Yastığı, Hafızalı Kulak Yastığı, Tekstil Kulak Yastığı |
SES ÖZELLİKLERİ
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Pasif Gürültü Önleme |
| Yüksek Çözünürlüklü Ses (Hi-Res) | Yok |
| Düşük Frekans (Bas) | 20 Hz |
| Yüksek Frekans (Tiz) | 20 kHz |
| Empedans | 32 Ohm |
| Sürücü Çapı | 40 mm |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü |
| Mikrofon | Var |
| Mikrofon Özelliği | Esnek Mikrofon, Dönebilen Mikrofon |
| Mikrofon Sayısı | 1 mikrofonlu |
| Mikrofon Frekansı (Düşük) | 100 Hz |
| Mikrofon Frekansı (Yüksek) | 8 kHz |
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
| Bağlantı Tipi | Kablosuz |
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Standardı | 5.2 |
| Diğer Kablosuz Türü | USB Alıcı |
| Çoklu Bağlantı | Yok |
| Gecikme Süresi | 20 ms |
| Kullanım Mesafesi | 12 m |
| Kullanım Süresi (Genel) | 52 saat |
| Kullanım Süresi (Yoğun) | 42 saat |
| Şarj Tipi | USB-C |
| Hızlı Şarj | Yok |
| Batarya (Kulaklık) | 500 mAh |
FİZİKSEL ÖZELLİKLER
| Aydınlatma | Yok |
| Akustik Yapı | Kapalı |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Yok |
| Kumanda | Var |
| Kumanda İşlevi | Ses Kontrol, Mikrofon Kontrol |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Ağırlık | 317 g |